TR + 90 532 305 70 58 

HAKKIMIZDA

Londra Havaalanı Transfer, LONDRA EXPRESS tarafından Londra'da yer alan, havaalanlarından karşılama,havaalanına ulaşım, havaalanı transfer ve özel şoförlük hizmeti veren LİSANSLI ve RESMİ yolcu taşıma şirketidir.

 

Havaalanından, gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden İngilteredeki dilediğiniz havaalanına, bilet alıp trene binmenize gerek kalmadan huzurlu bir şekilde, zamanında ulaştırmak için Londra Havaalanı Ulaşım Servisimiz 365 günün 24 saati kesintisiz çalışmaktadır. Havaalimanı ve ana gemi limanları yolcu ve paket taşımacılığı yanı sıra, Londra içi veya şehirler arası yolculuklarınız için de size özel şoförlük hizmeti sunuyoruz. Londra içi veya dışı, nerden nereye seyahat etmeniz veya paket göndermeniz gerekirse araçlarımızla 24 saat hizmetinizdeyiz.

 

Araçlarımızın tümü,en son GPS(Global Positioning System) ve uydu izleme sistemi ile donatılmıştır. Bu sayede size güvenli, hızlı karşılama ve ulaştırma servisi sunuyoruz. 

Londra Havaalanı Transfer çağrı merkezimiz (00 44 20 88582362 ) ile 365 günün 24 saati rezervasyonlarınız icin açıktır. Resmi tatiller dahil olmak üzere bize e-mail veya telefon yoluyla ulaşıp yerinizi ayırtabilirsiniz.

 

Bizim sürekli müşterimizseniz, bilgileriniz sistemimizde kayıtta tutulur ve bizi arar aramaz bilgileriniz ekranımızda belirir. Böylece size daha hızlı bir şekilde yardımcı olabiliriz. Temel hizmet felsefemiz; fiyatlarımızla,kaliteli havaalanı ulaşım, transfer ve karşılama servisi ile müşteri memnuniyetidir.

 

Ödeme seçenekleri olarak kredi kartınızla güvenli ve içiniz rahat bir şekilde yapabilirsiniz.İsteyen müşterilerimiz banka transferi,havaalanında veya PAYPAL ilede ödeme  yapabilir. Heathrow HavaalanıGatwick HavaalanıLuton HavaalanıLondra City Havaalanı ve Stansted Havaalanı, olmak üzere, Ingilterenin başlıca havaalanları ile yılın 365 günü iletişim içindeyiz.

 

Londra Havaalanı Transfer olarak bizim için müşteri memnuniyeti ve devamlılığı en önde yer alır.Londra Havaalanı Transfer şirketimiz Londra Kamu Taşıma ofisi (Public Carriage Office) tarafından tüm lisanslara sahiptir ve araçlarımızın kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır.PCO Lisans numaramız: 06903

7 yıllık tecrübemizle size sunmuş olduğumuz kapınızdan havaalanına, havaalanından kapınıza havaalanı karşılama ve transfer hizmetimizle Londra'da buluşmak dileğiyle.