0 554 681 12 38 

İngiltere Fuar Catering Hizmeti
 
Kiralık Çay-Kahve Makinesi - Lunch Box - Coffee Break Hizmeti
                                 Garson/Servis Hostesi ? Kiralık Su Sebili ? Kiralık Mini BuzdolabıFuar katılımlarınızda müşteriniz ve misafirlerinize yapacağınız sunumların kaliteli ve özenli olması oldukça önemlidir. 
V.İ.P Fuar Catering tecrübesi, hizmet odaklı çalışma anlayışı ve başarılı ekibiyle fuar sırasındaki en büyük destekçiniz olacaktır. 
Sınırsız tüketim politikasıyla hizmet veren tek catering firması olan  Uluslararası Fuar Catering ile maliyetlerinizi düşürebilir, düşük maliyetlerle kaliteli bir fuar hizmeti alabilirsiniz.
Catering, Fuar Paketleri, Servis Elemanı, Hostes, Ekipman Kiralama, Plazma Kiralama gibi birçok stand üstü hizmetini müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek uygun bütçelerle bu farkı yaşayabilirsiniz. 
VİP Fuar Catering tecrübesi, hizmet odaklı çalışma anlayışı ve başarılı ekibiyle fuar sırasındaki en büyük destekçiniz olacaktır. 
 
Sınırsız tüketim politikasıyla hizmet veren tek catering firması olan Uluslararası Fuar Catering ile maliyetlerinizi düşürebilir, düşük maliyetlerle kaliteli bir fuar hizmeti alabilirsiniz.
 
Kiralık Çay-Kahve Makinesi - Lunch Box - Coffee Break Hizmeti.....Garson/Servis Hostesi,Kiralık Su Sebili,Kiralık Mini Buzdolabı ... vs
 
Fuar katılımlarınızda müşteriniz ve misafirlerinize yapacağınız sunumların kaliteli ve özenli olması oldukça önemlidir. 
 
Fuar Catering Paketleri, Servis Elemanı, Hostes, Ekipman Kiralama, Plazma Kiralama gibi birçok stand üstü hizmetini müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek uygun bütçelerle bu farkı yaşayabilirsiniz.