TR + 90 532 305 70 58 

İNGİLTERE'DEN İTHALAT

 

DANIŞMANLIĞI

 

KOBİ’ lerin farklı amaçlar doğrultusunda oluşabilecek ithalat ve tedarik faaliyetlerinin gerek pazar araştırması ve tedarikçi arama aşamalarında, gerekse tespit edilen ürünlerin ülkemize sevkiyatının ve gümrük işlemlerinin takibi aşamalarında onlara destek olmak için geliştirdiğimiz hizmetimiz ile KOBİ’ leri kaliteli ve güvenilir tedarikçiler ile buluşturuyoruz.

İthalat danışmanlığı hizmetinde önceliğimiz işletmelerin üretim ya da ticari faaliyetlerini sürdürürken onları kaliteli ve hesaplı çözümler ile buluşturmak böylelikle kârlılıklarını daha yukarı çekebilmektir.

İthalat ve tedarik fonksiyonlarında konusunda uzman bir danışmanlık firması ile işbirliği yapan işletmeler, yurt dışında güvenilir tedarikçiler bulmaktagüvenilir ödeme şekilleriyle ithalat yapmaktaithalatta avantajlı lojistik hizmetlerinden yararlanmakta  ve tedarikçilerin gözünde daha profesyonel bir görünüme kavuşmakta ve ilgilerini çekmektedirler. Bu durum onların ilerleyen dönemde farklı hammadde, yarı mamul ve mamuller için daha makul şartlarda satın alma yapabilmelerine olanak sağlamaktadır.

 

Detaylı Ürün ve Fiyat araştırması

Ticaretini yapmayı düşündüğünüz ürünle ilgili üreticileri tespit ederiz. Bunlarla ilgili yazışmalara başlar, fabrika ve ürünler ile ilgili detaylı bilgileri toplarız. Yapacağımız 1 haftalık araştırmadan sonra size ürünler ile ilgili detaylı rapor hazırlarız. Bildiğiniz üzere Çin’de aynı malı bir çok fabrika üretilebilmekte ve aynı zamanda internet ortamında bir çok güvenirliliği olmayan aracılar ve sahte firmalar olmaktadır. Yapacağımız araştırma ile birlikte sizi bu firmalardan korumuş olur, yapacağınız birçok masrafı da engellemiş oluruz.

 

Fabrika Kontrolü

Çin’de istediğiniz ürünle ilgili araştırmanızı yaptınız ancak kalitesi ve fabrikanın kendisi ile ilgili şüpheleriniz var. Buraya kadar gelmenize gerek yok. Sizin adınıza, uzman arkadaşlarımız fabrikayı yada fabrikaları ziyarette bulunur, kendi uzman görüşleriyle birlikte resimli ve görüntülü bir rapor hazırlarız.

 

Ürün ve Kalite Kontrolü

İthal etmek istediğiniz ürünü buldunuz ve malın üretimi aşamasına geldiniz. Üretim esnasında malın doğruluğundan emin olmak istiyorsanız ürünle ilgili bir ara kontrol yapılır, gerekirse numune alınıp alıcıya gönderilir. Yapacağımız özel kalite kontrolü

 

Mal Yüklemesi ve Son kontrol

Yapılmasını bizce zorunlu gördüğümüz hizmetimizdir. Ürünü sipariş verdikten sonra, firma bize malların hazır olduğuna dair bilgi verir. Burada ürünlerin istenilen standartlarda olup olmadığını, ölçülerini, adetlerini, ağırlıklarını ve sizin dikkat etmemizi istediğiniz diğer özelliklerin son kontrolünü yapar, malların konteynırlara yüklenmesini fabrika ile beraber yaparız. Gerekli resim ve video çekimlerini en geç bir gün içerisinde size ayrıntılı olarak ulaştırırız.

 

Diğer Hizmetlerimiz

Tercümanlık ve Rehberlik
Dünyanın bir ucundan buralara iş yapmak amacıyla( fabrika ziyaretleri , yapılacak anlaşmalarda yardım , fuarlara katılım vs..) yada İngiltere’nin güzelliklerini merak edip görmek, gezmek, öğrenmek ve eğlenmek istediniz. Sizi yalnız bırakmayız. Deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz.