TR + 90 532 305 70 58 

Londra Emlak Hizmetleri

  • Londra'da emlak almayı mı düşünüyorsunuz. Amacınız Londra'ya taşınmak, ya da yatırım için  bir konut alıp kiraya verip gelir elde etmek belki de oraya okumaya giden çocuklarınıza ufak bir daire almak.Bu nedenlerle Türkiye'den İngiltere'den konut alan  yatırımcı  sayısının 80.000 kişi olduğunu biliyor muydunuz? Her şeyden önce yurt dışında yatırım yapmak size göre mi, beklentilerinizin gerçekçi olmasını sağlar. İlk konuşmadan sonra eğer bizimle çalışmak istersiniz sizin ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize uygun bir hareket planı çıkarıyoruz. 
  • Tamamen sizin isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir hareket planının çıkartılması

İngiltere'de Emlak  Yatırım amacınız, ilgilendiğiniz konut tipi, size uygun ya da sizin hayalini kurduğunuz bölge, bu yatırım için belirlediğiniz bütçeniz, belirlediğiniz seyahat zamanı da dahil olmak üzere sizinle bir hareket planı oluşturuyoruz. Örneğin amacınız Londra'ya yerleşip is kurmak ise yapmayı planladığınız girişimlere lokasyon olarak yakın konutlara yoğunlaşıyoruz. Bununla birlikte kalmayıp kredi almanızda sizi etkileyecek faktörlere göre kurulum ve konut satın alma zamanlamanızı ayarlıyoruz.

  • Tek bir emlak portföyüne bağlı kalmadan, kişiye özgü kriterlere göre emlak listesinin belirlenip sizlerle paylaşılması.

Biz tamamen İngiltere'de emlak satın alan tarafı temsil ediyoruz. Sizin ihtiyaçlarınızı dinlemeden size elimizdeki portföyü pazarlamak yerine sizi anlayarak ilgilenebileceğiniz, bütçe aralığınızda konutları size online olarak gönderiyoruz. Böylelikle bölgeye hakim olmazsanız veya aramaya nereden başlayacağınızı bilemeseniz bile uzman Londra emlak danışmanımız sayesinde sizi oyalayacak binlerce seçenekle vakit kaybetmemiş oluyorsunuz.

  • Yatırım yapmayı düşündüğünüz bölgelerle ilgili market analizinin yapılıp bölgedeki konut değerleri ile ilgili ayrıntılı raporlama

Yapmayı planladığınız yatirimi daha geniş bir çerçevede değerlendirebilmeniz adına bu hizmeti sunuyoruz. Böylelikle son 6 aylık sure içinde bölgedeki emlak hareketleri, ya da uzun vadedeki değer artışlarını görerek yapmayı planladığınız yatirimi değerlendirebilirsiniz.

  • İngiltere'de Emlak Yatırımı yapmayı düşündüğünüz bölgede tüm temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz merkezler (banka, market, benzin istasyonu, okul, park vb.) listesinin oluşturulması

Özellikle aldığınız evde temelli olarak yaşamayı ya da yazlık olarak kullanmayı düşünüyorsanız günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz yerler sizin için azami önem taşıyacaktır. Ayrıca satın aldığınız bu konutu tekrar satmak istediğinizde bu merkezlere ola yakinlik sahip olduğunuz konutun benzer versiyonlarına nazaran daha rahat satılabilir.

  • Yaptığınız yatırım türüne veya şahsi ihtiyaçlarınıza göre ihtiyacınız olabilecek her turlu servis sağlayıcısının (temizlik hizmeti, bahçe bakimi vb.) referans listesinin hazırlanması

Ev almayı düşündüğünüz bölgede ihtiyaç duyabileceğiniz servis hizmetlerinin bir listesini size sunuyoruz.

  • Eğer Londra'ya seyahat edip kriterlerinize uygun konutları görmek istiyorsanız gerekli yolculuk ve otel ayarlamalarının yapılması

Bazı müşterilerimiz yatırımlarını uzak mesafeden yapmayı tercih ederken bazı müşterilerimiz gelip alabilecekleri konutları gezdikten sonra karar vermek istiyorlar. Her iki durumda mümkün. Her iki durumda da size gerekli danışmanlığı veriyoruz. Eğer size uygun yatırım imkanlarını gelip Londra'da görmek isterseniz LONDRA EXPRESS ulaşım ve konaklama işlemlerinizi hallediyor. Size ilgilendiğiniz bölgede bir otel buluyoruz böylece yatırım yapmak istediğiniz bölgeyi daha iyi görebilme fırsatınız oluyor. Ulaşım konusunda da ev gezme aşamasında size tahsis edilen özel şoförlü arabanız emlak danışmanınız ile birlikte size evleri gezdiriyor. Tur programınız evlerin müsaitliği ve sizin genel tatil planınıza göre ayarlanıyor.

  • Size Uygun Ödeme Şeklinin Belirlenmesi ve Surecin Takip Edilmesi

Yatırımınızı bir İngiliz bankasından emlak kredisi kullanarak finanse etmeyi tercih ediyorsanız yapmak istediğiniz yatırımın amacına, konut tipine, ödeme sekline ve bütçenizi göz önünde bulundurarak size uygun finans kurulusunu buluyoruz. Gerekli dokuman listesinin çıkartarak hangi belgenin ne zaman ve ne şekilde teslim edilmesi gerektiği konusunda sizi bilgilendiriyoruz ve kredi onaylanıp transfer tamamlanana kadar tüm süreci takip ediyoruz. Eğer nakit ödeme ile yatırım yapmak istiyorsanız da ayni şekilde tüm süreç boyunca yerine getirilmesi gereken tüm aşamaları size yol gösteriyoruz.

  • Kiraya vermek amacıyla satın aldığınız konutların kiraya verilmesi ve yönetilmesi

Kiraya verme amacıyla aldığınız mülkiyetin, siz nerede olursanız olun kiralanması, faturalarının ödenmesi, gelir vergisinin ödenmesi vb. gibi işlemleri halledecek emlak işletme şirketleriyle çalışıyoruz.

  • Satın aldığınız konuttaki istediğiniz herhangi bir restorasyon, tadilat, dekorasyon işleminin yapılması

İster ufak tefek değişikler ister büyük restorasyon projeleri siz nerede olursanız olun gerçekleştirebiliriz. İstanbul’da iken Londra'da bulunan evinizin mutfağını değiştirebilir, banyosunu yenileyebilirsiniz. Is birliği yaptığımız malzeme tedarikçilerinin geniş yelpazedeki kataloglarından online olarak seçtiğiniz ürünler ile arzu ettiğiniz dizaynı projelendiriyoruz. Siz bu projeyi onayladıktan sonra isleme başlıyoruz. Kurduğumuz sistem ile belirli aralıklarla size proje suresindeki gelişmeler ve projenin son durumu bildirilecektir.