TR + 90 532 305 70 58 

Havaalanına ulaştığınızda sürücümüz sizi nasıl karşılar?

Londra Havaalanı Transfer olarak bizim size sunduğumuz olanaklardan biri de, havaalanı özel karşılama servisidir. Londra'daki havaalanlarından kapınıza, kapınızdan Londradaki herhangi bir havalimanına LondraHavaalanı Transfer, Havaalanı Ulaşım hizmetimizleözel aracınız ve şoförünüzle birlikte yolculuğunuzdaki farkı farkedin.

 

Rezervasyonunuzu yaptıktan sonra, kişi sayısını göz önünde bulundururak seçtiğiniz araçla birlikte sizi havaalanından alıp gideceğiniz yere ulaştırması için sürücümüz görevlendirilir. Bize bildirdiğiniz uçuş saatlerinin yanısıra şirketimiz, tüm uçakların onaylanan resmi iniş saatlerini izlemeye alır. Uçağınız bize bildirdiğiniz saatten önce veya sonra havalimanına ulaşırsa, uçağınızın yeni saatine göre sizi karşılarız. Uçağınız iptal edilirse, sizden bize gelecek olan yeni uçuş bilgileriniz için beklemeye geçeriz.


Havaalanı Ulaşım

Genellikle, sürücümüz, uçağınız inişe geçmek için onaylandıktan 20-25 dakika sonra, yolcu karşılama yerinde, sizi karşılamak için yerini almış olur. Karşılamada bir sorun yaşanmaması için, sürücümüz isminizin üzerinde yazılı olduğu panoyla sizi bekliyor olur. Isteğiniz üzerine, sürücümüz  havaalanına ulaştığında sizi arayabilir veya telefonunuza mesaj gönderebilir.

 

Havaalanına gelindiğinde, aksi anlaşılmadığı takdirde araç park yeri bir saatliğine kiralanır. Sürücümüz sizi karşılamaya geldiğinde 40 dakika ücretsiz bekleme sürenizi kullanabilirsiniz. Belirlenen saatten önce veya daha sonra sizi karşılamamızı arzu ederseniz bize 24 saate kadar e-mail yoluyla veya 24 saatten az zamanınız varsa telefon yoluyla ulaşıp saatinizi değiştirebilirsiniz. Sürücümüz sizi karşıladığında, bagajlarınızı taşımanıza yardımcı olup sizi araca yönlendirecektir. Havalimanına giriş-çıkış kanıtı olarak sürücümüz size araba park yeri biletini göstermekle görevlidir.

 

Uçağınız havaalanına iniş yaptıktan sonra, sürücümüz sizi havaalanında en fazla 1 saat ücretsiz 30 dakika ücrete tabi tutarak bekler. Bir saatten fazla gecikecekseniz, ofisimizi veya sürücümüzü bilgilendirmeniz önemle rica olunur. Size sunulan 1 saat ücretsiz bekleme sonrasında ekstra bekleme ücreti ve park ücreti sizden taleb edilecektir.